PolskiAngielski
+48 571 210 327
Strona główna » Regulamin

Regulamin

Regulamin i informacje podstawowe

Właścicielem serwisu i podmiotem świadczącym sprzedaż produktów jest Fusion Meble s.c. D.Małecki D.Sułek z siedzibą przy ul. Horbaczewskiego 4-6, 54-130 Wrocław, NIP 894-313-82-36 prowadzący działalność gospodarczą zwany salonem meblowym Fusion Meble.
Prezentowane na stronie produkty mają za zadanie prezentacje pełnego asortymentu jakim dysponuje sklep stacjonarny. 

Korzystając z serwisu akceptują Państwo warunki w niniejszym regulaminie i ponoszą odpowiedzialność za własne czynności wynikające z korzystania serwisu.

Korzystanie z serwisu przy użyciu fałszywych lub cudzych danych osobowych bez ważnego pełnomocnictwa jest niedopuszczalne i zabronione poprzez powszechnie obowiązujące przepisy prawa. 

Uzyskane w wyniku dokonanych zamówień Państwa dane będą przechowywane tylko przez niezbędny czas służący realizacji zamówienia, z uwzględnieniem dwuletniego okresu gwarancji otrzymanego produktu. 

Dokonanie zakupu produktu poprzez serwis jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu. Zakup wybranego towaru jest każdorazowo potwierdzany drogą pisemną (wiadomość email) przez administratora serwisu. Po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej dostępność produktu i wyboru formy płatności oraz jej zaksięgowaniu (dotyczy przelewów bankowych i internetowych) użytkownik jest zawiadamiany o możliwości odbioru produktu w sklepie stacjonarnym przy ul. Horbaczewskiego 4-6 we Wrocławiu. 

Wszelkie anulacje złożonego wcześniej zamówienia winny być dokonywane w formie pisemnej (np. email). Po uzyskaniu zwrotnej odpowiedzi od administratora serwisu anulacja zamówienia zostaje zatwierdzona.  

Dane osobowe pozostawione w serwisie są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych a dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity Dz.U nr 101 poz. 926 z 2002 r. z późniejszymi zmianami) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002.144.1204 z późn. zm.). 

Fusion Meble s.c. będące administratorem serwisu przetwarza dane niezbędne do wykonania złożonego w serwisie zamówienia bądź zapytania, które zostały podane w formularzu kontaktowym. 

Składając zapytanie poprzez formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach statystycznych i administracyjnych. 


Przejdź do strony głównej